מיצג בקבוקים מרשים לרגל חגיגות ה 70

תלמידי ראשון לציון במיצג בקבוקים מרשים לרגל חגיגות העצמאות של מדינת ישראל

לקראת יום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל, ערכו עיריית ראשון לציון ותאגיד המיחזור אל"ה פרויקט ייחודי במסגרתו השתתפו מאות מתלמידי העיר ראשון לציון במיצג אנושי של דגל ישראל העשוי מאלפי בקבוקי משקה משפחתיים.

לצורך הפקת המיצג הענק באצטדיון האתלטיקה בראשון לציון התגייסו כ-350 תלמידי בתי ספר יסודי מרחבי העיר, עשרות אוטובוסים, מורים וצוותי חינוך שליווי את התלמידים, למעלה מ-3000 בקבוקי משקה משפחתיים שנצבעו על ידי התלמידים בצבעי הדגל כחול ולבן ומיחזורית שהוצבה במקום לטובת השלכת הבקבוקים למיחזור בסיום האירוע .

ראש העיר, מר דב צור ציין באירוע כי: "דגל ישראל הונף לראשונה בשנת 1885 בראשון לציון והדגיש את חשיבות השמירה על איכות הסביבה וקידום נושא המיחזור בקרב מוסדות החינוך בעיר, שיתוף פעולה ארוך שנים שמתקיים עם תאגיד המיחזור אל"ה".

מנכ"ל תאגיד המיחזור אל"ה, חיים זרביב: "אני מודה לראשון לציון על שיתוף הפעולה ומברך על היותה אחת מהערים המובילות בארץ בקידום מיחזור מיכלי משקה ברחבי העיר ובמוסדות החינוך שלה. הפרויקט המיוחד שערכנו בהשתתפות תלמידי ראשון לציון משלב ערכים של אהבת הארץ ביחד עם חשיבות השמירה על איכות הסביבה וקידום המיחזור בישראל ואני מקווה שירבו פרויקטים מסוג זה".

על הפקת האירוע היו אמונים חברת הדב הירוק, תאגיד המיחזור אל"ה ועיריית ראשון לציון.