רבקה מיכאלי דואגת לעצמה בקמפיין חדש

קטגוריה: קמפיינים
תגיות: מיחזור בקבוקים, תאגיד המיחזור אל"ה, פעילת מיחזור, איסוף בקבוקים, רבקה מיכאלי

רבקה מיכאלי דואגת לעצמה לכתבת חבצלת בקמפיין חדש של תאגיד המיחזור אל"ה

אחרי שגייסו את ערן זהבי ודנה אינטרנשיונל, משרד הפרסום יהושע\TBWA משיק קמפיין דיגיטל חדש עבור תאגיד המיחזור אל"ה בכיכובה של השחקנית רבקה מיכאלי שמספידה את עצמה לקראת יום הדין. המהלך תחת הכותרת: "כאן מיחזרה רבקה מיכאלי" וכולל בין היתר סרטון מונולוג של מיכאלי עם הספדה עצמית.

במסגרת הקמפיין, מוצג מעין מונולוג הספד עצמי של השחקנית רבקה מיכאלי אשר משוחחת בחופשיות מול המצלמה, בעיקר סביב מה יקרה כאן יום לאחר מותה, כיצד יספידו אותה ואיזה עולם ישאר ביום שאחרי… במידה ולא נדאג קצת יותר לסביבה נקייה ולכדור שאנו חיים עליו.

הסרטון שיושק באופן רשמי בימים הקרובים גם "מפרגן" לאתרי החדשות וואלה!News, ויינט ונוספים שכהרגלם יתחרו על הטייטל המפוקפק; מי מהם יהיה הראשון לפרסם את כתבת החבצלת שהוכנה מבעוד מועד המבשרת על פטירתה של רבקה מיכאלי.

לתאגיד המחזור אותו מוביל המנכ"ל חיים זרביב לצד יו"ר הדירקטוריון נחמה רונן, ישנו אינטרס מובהק בקידום המחזור בישראל, שכן בין בעלי המניות שלו ניתן למצוא את יצרני המשקאות מהגדולים בישראל, ביניהם: החברה המרכזית לייצור משקאות קלים (קוקה קולה), טמפו תעשיות בירה, יפאורה תבורי ומעיינות עדן (מי עדן).

לחץ לצפייה בכתבה באתר המזבלה


לחץ להורדת הכתבה