רבקה מיכאלי בפרודיה על המוות

קטגוריה: קמפיינים
תגיות: מיחזור בקבוקים, תאגיד המיחזור אל"ה, פעילת מיחזור, איסוף בקבוקים, רבקה מיכאלי

פרסומת חדשה של תאגיד המחזור: רבקה מיכאלי בפרודיה על המוות ומבקשת לזרוק בקבוקים למחזורית.

אברי גלעד : לפני שנמשיך בכל הנושאים שאנחנו הכנו מראש והם נושאים מעניינים ביותר, רצינו להשמיע לכם, למרות שהנגיעה של זה לענייני משפחה היא קלושה.
שרון קנטור : ... זה לא, לא, זה המוות וקבלתו בחיוך, זה אל"ף, בי"ת של משפחה בעיניי, בואו נשמע את זה.
אברי גלעד : או.קיי, יש סרטון פרסומת חדש של תאגיד המיחזור, שלקחו את רבקה'לה מיכאלי, כתבו לה טקסט מבריק, זה עלה אני יודע לפני כמה שעות, או לפני יום-יומיים, זה עוד חדש, מקווים שעוד לא שמעתם את זה, שווה לשמוע את זה, אם אתם נוהגים, תעצרו בצד, כי אתם תמותו מצחוק. הנה רבקה'לה, בבקשה.
רבקה מיכאלי : הרי בקרוב, לא בעוד הרבה זמן, אתם תקומו בבוקר, תפתחו את יישומון החדשות שלכם, ותראו שאני אינני. הזדכיתי, הלכתי לעולמי, מה התמונה הזאת לא להיט, באמת, לא יכלו למצוא אחת טובה יותר, כשהכול עוד היה מתוח, בהתחלה כולם יהיו בהלם, מה? היא הייתה חולה, אבל בתוך דקה, יהיו כאלה שיגידו האמת, בשנים האחרונות היא כבר הייתה עם רגל אחת ב..., אתם יודעים. בצהריים כבר ימצאו תמונה יותר טובה, מהורהרת כזאת, אחת שמשדרת היא הייתה יפה פעם, הייתה רזה יותר, וגם גבוהה יותר. ברשתות החברתיות יהיו שני מחנות, אלה שישוו אותי ליוסי, לאריק, לנעמי, למוטי, ואלה שיגידו שאין מה להשוות אולי לפולי, או לספי או לדודו, כמובן יהיה אחד שיצחק כי זה מה שהמנוחה הייתה רוצה. חה, חה, קורע, אני מתה. בחדשות יסקרו בהרחבה, בשתיים ימחזרו את בליינד-דייט, ערוץ 1 ימחזר את "ניקוי ראש" ואת "סיבה למסיבה" ואפילו ערוץ הילדים יעשה ספיישל של אלישע, בעשר ידברו עם שלוש, הבנות שנשארו, אבל בסופו של דבר, לי זה לא ישנה, אני כבר אהיה ברמינן, זכרי לברכה, ואני אתחבר מחדש לשורשים, ואתם? אתם תישארו בעולם הזה, עם הריב של בקבוקי הפלסטיק, שאתם מתעקשים להשאיר במקום ללכת עוד כמה מטרים, למיחזורית ותזכרו בקבוקים לא נופלים בפח, רק במיחזורית.
אברי גלעד : מהמם, נכון?
אברי גלעד : כן, כן, כן,
שרון קנטור : איזה כיף זה שאנשים אין להם פרות קדושות כאילו, ובטח לא לגבי עצמם.
אברי גלעד : כן,
שרון קנטור : זה כל-כך נחמד.
אברי גלעד : יפה, רבקה'לה, ממשיכה להעשיר את חיינו בצעירותה ובזקנתה.
שרון קנטור : לגמרי.

לחץ לשמיעת הכתבה


לחץ להורדת הכתבה