פעילות המיחזור תש"פ
  פעילות המיחזור תש"פ
  פעילות המיחזור תש"פ

  תאגיד המיחזור אל”ה רואה חשיבות עליונה בהעצמת המודעות והגברתו של המיחזור בקרב בני הנוער והילדים- סוכני השינוי שיוכלו להבטיח עתיד ירוק יותר.

  התאגיד פועל בפרויקטים ארציים בכל מוסדות החינוך ומעודד פעילות זו גם במערכת החינוך הבלתי פורמאלית, דהיינו בתנועות הנוער.

  תנועות הנוער יעסקו בשמירה על ערכי הסביבה- יאספו מיכלי משקה החייבים בפיקדון למיחזור, יקבלו את דמי הפיקדון -30 אג’ עבור כל מיכל משקה החייב בפיקדון- פחיות שתייה, בקבוקי פלסטיק וזכוכית הקטנים מליטר וחצי, (דמי הפיקדון יועברו ישירות לחשבון הבנק של הלקוח).

  פעילות זו תקנה לנוער את הכלים והאמצעים ללמידה, התנסות אישית של איסוף ומיון למיחזור. הנוער יגבש זהות של אחריות סביבתית ויביא ערכים אלו גם לביתו וישפיע על סביבתו.

  ייחודי לתנועות הנוער

  אנו מזמינים את תנועות הנוער לבנות יחד אתנו תכנית משותפת לעידוד פעילות מיחזור מיכלי המשקה בשבטים, בקינים, בסניפים וכו’.

  פעילות המיחזור תש"פ

  טבלת המתנות

  ציוד ספורט
  מתקן האכלה לצופיות

  טקס אות המיחזור

  טקס אות המיחזור תשע"ח

  טקס אות המחיזור התקיים השנה במועצה לישראל יפה ובמהלכו הוענקו תעודות וגביעים לבתי הספר, גני הילדים, תנועות הנוער והמתנ”סים הממחזרים ביותר בשנת הלימודים תשע”ח. מוסדות החינוך שבלטו השנה בהישגיהם במיחזור מיכלי משקה קיבלו את גביע אות המיחזור כהוקרה על מאמציהם והשקעתם. ברכות לזוכים!

  אות המיחזור

  אות המיחזור

  יש לנו כבר מסורת – מידי שנה, השר להגנת הסביבה, יו”ר תאגיד המיחזור אל”ה ומנכ”ל התאגיד מעניקים יחדיו את “אות המיחזור” לתנועות הנוער – מצטייני ּהפִיחְבּו ּק כהוקרה על כהוקרה על מאמציהם למיחזור מיכלי משקה והשקעתם בשמירה על הסביבה.